poniedziałek, 3 marca 2014

Beza doskonała

Zapraszam do mojej pierwszej akcji pt. BEZA DOSKONAŁA organizowanej na Durszlak.pl. Celem akcji jest wymiana bezowych doświadczeń i przepisów na bezę jak i przepisy, których składnikiem są bezy, czyli ciasta, desery i co tylko wymyślicie. Oczywiście jeżeli nie czujecie się na siłach, to do ciast można użyć kupnych, gotowych bez. Bardzo chciałabym też, poznać sekret bezy, która używana jest do kostki alpejskiej w cukierniach i która nie rozpuszcza się pod wpływem wilgoci z kremu. Czy taka bezę można przygotować z białek i cukru? Czy też są tam inne składniki? Czy ktoś wie?

Zapraszam na stronę akcji gdzie znajdziecie przepisy na bezy.


Kod należy skopiować i wstawić na swoją stronę.
<a href="http://durszlak.pl/akcje-kulinarne/beza-doskonala"><img src="http://durszlak.pl/system/campaign/banner/927/embed_uzajwp2xTeAhpj8r3MwxdzuPGKdrKwzz.jpg" alt="Beza doskonała"></a>
Beza doskonała

2 komentarze :

  1. Jak dodać taki baner do konkretnego postu? Mi wychodzi sam tekst :(. Proszę o dokładną instrukcję! Z góry dziękuję :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To zależy na czym masz bloga. Jeżeli na bloggerze to w momencie jak masz otwarty post w edycji , należy przełączyć na html, wtedy cały post zamieni się na język html czyli mnóstwo znaczków, literek i cyfr, na samym końcu należy wkleić ten tekst z banerka, zapisać i wyjść z html. Życzę powodzenia.

    OdpowiedzUsuń